Klasická (tiež nazývaná švédska) masáž chrbta ,šije, dolných končatín a horných končatín, je jedna z najviac využívaných masáží. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Pri pravidelnej klasickej masáži môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva – napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny, po mozgovej mŕtvici či z dôvodu sedavého zamestnania alebo depresie.

Čo je však najdôležitejšie – budete sa cítiť celkovo lepšie. Masáž totiž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadené soli ,prekrvujú tkanivo, pomáhajú vylučovaniu toxínov z tela a majú celkovo blahodárny účinok na naše zdravie. Pokiaľ nemáte konkrétne zdravotné problémy, klasická masáž je najefektívnejšia zo všetkých druhov masáží.

Facebook

Masáže Anita - Nové Zámky

1 month 2 weeks ago

Masáž je najstaršou formou terapie a pre človeka má veľký prínos: uľaví od bolesti, uvoľní stuhnutosť, odbúrava stres a posilňuje imunitu. Masírovaním sa lepšie prekrvia dané oblasti a dochádza k uvoľneniu napätých svalov, čo následne vedie k uvoľneniu psychického napätia a blahodárnemu pôsobeniu na telesnú a nervovú sústavu.

Vyberte si masáž podľa toho, čo potrebuje Vaše telo - relaxačnú, detoxikačnú alebo športovú.

Ozvite sa mi formou správy tu na Facebooku alebo telefonicky na 0949 329 911 a rezervujte si termín, ktorý Vám vyhovuje.